Adolescenti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Dia
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
Georgy`Creolina
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
Ancutica
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
Georgy`
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
Nykoleta
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
izza
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
Andra`x
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
Amyy
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
adutzic
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
dia94
Povestea fiecaruia de dragoste Vote_lcapPovestea fiecaruia de dragoste Voting_barPovestea fiecaruia de dragoste Vote_rcap 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 48, Joi Sept 28, 2023 9:57 pm

 

 Povestea fiecaruia de dragoste

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Dia
Moderator
Moderator
Dia


Mesaje : 415
Data de inscriere : 07/05/2011

Povestea fiecaruia de dragoste Empty
MesajSubiect: Povestea fiecaruia de dragoste   Povestea fiecaruia de dragoste EmptySam Mai 07, 2011 11:42 pm

in curand o voi povesti
Sus In jos
dev_radhika
Membru adolescent
dev_radhika


feminin Gemeni Mistret
Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Roman
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Povestea fiecaruia de dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fiecaruia de dragoste   Povestea fiecaruia de dragoste EmptyMar Mai 10, 2011 12:16 am

well girls ...am o noua poveste de dragoste

Akum 3 luni l-am intalnit pe Dan , actualul meu iubit, la inceput nu prea mi-a placut , da am zis ca stau vreo luna cu el si dupa imi caut pe altcineva .
Sa va spun cum a inceput totul, eram la o festivitate si tot ma privea dupa o sapt mi-a sp ca lui ii place de mine si nu isi mai poate lua gandul de la mn , ca nu stie ce i-am facut , bine inteles ca eu l-am luat la misto , fara sa imi dau seama ca dragostea lui pt mine era adevarata si nu iti batea jok , dupa inca o sapatmana m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna , eu am sp la da , am zis ca stau cu el putin si dupa altul , la inceput imi bateam jok de el , nu il iubeam , ma purtam chiar urat cu el , apoi a inceput sa imi placa , si akum ne iubim foarte mult si nu vreau sa ma mai despart niciodata de el , e super dulce , ciudat dar e devarat [url=http://yoursmil
Sus In jos
http://india.forumstory.org
Dia
Moderator
Moderator
Dia


Mesaje : 415
Data de inscriere : 07/05/2011

Povestea fiecaruia de dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fiecaruia de dragoste   Povestea fiecaruia de dragoste EmptyMar Mai 10, 2011 12:19 am

foarte frumoasa povestea ta ioana, sa stii ca majoritatea relatiile la misto incep
asa a inceput si a mea
Sus In jos
dev_radhika
Membru adolescent
dev_radhika


feminin Gemeni Mistret
Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Roman
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Povestea fiecaruia de dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fiecaruia de dragoste   Povestea fiecaruia de dragoste EmptyMar Mai 10, 2011 12:41 am

stiu dia , stiu foarte bine..poop
Sus In jos
http://india.forumstory.org
Ancutica
Admin
Ancutica


Mesaje : 182
Data de inscriere : 07/05/2011

Povestea fiecaruia de dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fiecaruia de dragoste   Povestea fiecaruia de dragoste EmptyMier Mai 11, 2011 1:59 am

da foarte frumoasa povestea!
Sus In jos
Andra`x
Membru adolescent
Andra`x


Mesaje : 101
Data de inscriere : 09/05/2011

Povestea fiecaruia de dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fiecaruia de dragoste   Povestea fiecaruia de dragoste EmptyMier Mai 11, 2011 3:20 am

Frumoasa povestea. I love you Altcineva mai are?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Povestea fiecaruia de dragoste Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fiecaruia de dragoste   Povestea fiecaruia de dragoste Empty

Sus In jos
 
Povestea fiecaruia de dragoste
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dragoste Dulce amara
»  Greseli ale barbatilor , in materie de dragoste , sex
»  Greseli ale femeilor in materie de dragoste , sex
» Dragoste intre colegi.Merge sau nu?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Adolescenti  :: Timp Liber :: Love and Sex-
Mergi direct la: